logo
. . .

35٪ تخفیف برای اولین بار خرید سالانه

سفری امن به دنیای ابرها

متخصصان چکاوک،در سفری امن و بی‌دغدغه همراه و راهنمای شما خواهند بود.

hosting

به دنبال نام دامنه هستید؟

سرویس ابری زیرساخت (Infrastructure as a Service) نوعی سرور مجازی ابری است که با استفاده از رایانش ابری منابع مورد نیاز(مانند پردازنده، حافظه، ذخیره‌سازی، شبکه) را بر حسب درخواست مشتریان چکاوک در مدت زمان کمتر از ۱ دقیقه تامین نموده و با سیستم عامل مورد نیاز در اختیار کاربران قرار می دهد. سرور های ابری برای همه کسب‌وکارها جذاب است چرا که با رشد کسب و کار و اپلیکیشن زیرساخت به راحتی توسعه داده می شود و بر اساس میزان استفاده کاربر هزینه پرداخت می شود. در این سرویس کاربران با فراق خاطر صرفا بر توسعه اپلیکیش و سیستم های خود تمرکز نموده و پیکربندی و آماده سازی سرور های خود را با روش رایانش ابری به چکاوک می سپارند.

Platform as a service یا پلتفرم به عنوان سرویس ، نوعی از سرویس های رایانش ابری است که بستری برای توسعه برنامه‌ها توسط ابر ارائه می دهد، انعطاف پذیری بالا سرعت مطلوب و گرفتاری کمتر با زیرساخت توسعه دهندگان را به استفاده از پلتفرم ابری ترقیب می کند. در این معماری زیرساخت های زیرین را از چشم توسعه دهندگان و سایر کاربران دور نگه داشته می شود . مشابه IAAS در این سرویس هم به اندازه استفاده کاربر هزینه پرداخت می شود و تا لایه اپلیکیشن در اختیار کاربر قرار می گیرد. چکاوک مفتخر است سرویس پلتفرم ابری خود را به عنوان یکی از مسولیت های اجتماعی خود با شرایط استثنایی در اختیار کسب و کار های کوچک قرار می دهد.

سرویس Colocation، نوعی از خدمات قابل ارائه در مرکز داده چکاوک است که تجهیزات، فضا ، پهنای باند و ... مورد نیاز شما جهت میزبانی سرورها توسط مرکز داده چکاوک تامین می شود. به بیان دیگر، می‌توان گفت، کولوکیشن یعنی خودتان یک سرور را تهیه کرده و آن را در مرکز داده چکاوک قرار دهید. در این حالت شما به جای اجاره سرور یا هاست، مالک سرور اختصاصی خود هستید و به اندازه نیاز سخت افزار خود از خدمات مرکز داده چکاوک استفاده می کنید . در این حالت مرکز داده چکاوک مسولیت تامین فضا، برق، اینترنت و خدمات نگهداری سرور شما را به عهده می گیرد. مرکز داده چکاوک افتخار دارد به عنوان یکی از مراکز داده استاندارد ممیزی شده در قلب استان البرز در امنیتی مثال زدنی و با پشتوانه نیروی فنی متخصص و کار آزموده میزبان مهمترین دارایی سازمان شما که همانا سرور های شما هست می باشد.

خدمات سرور اختصاصی ویژه کاربرانی است که تمایل دارند یک سرور سخت افزاری کامل را برای خود به اختیار گرفته و از منابع آن به صورت اختصاصی و برای سازمان خود استفاده نمایند . مرکز داده چکاوک با تامین سرور های با کیفیت در نسل ها و برند های مختلف آمادگی دارد که به هر میزان نیاز سازمان ها و کسب و کار ها سرور های با کیفیت خود را در اختیار کاربران محترم قرار دهد همچنین چکاوک امکان ارایه خدمات نگهداری سخت افزار را نیز در صورت نیاز به عهده خواهد گرفت

انچه مشتری دوست داشتنی ما درباره ما می گوید

خنثی کردن منحصر به فرد صلاحیت های هسته استراتژیک با محتوای مترقی. کاملاً ضروریات اخلاقی و محصولات تولیدی مشارکتی را انتقال دهید.

محل مراکز داده چکاوک

هاست ابری یک شبکه جهانی ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد فایل های زیرساخت خدمات را نزدیک به مشتری خود مستقر کنید.

location map

تجربه مثال زدنی امنیت و آرامش

مر کز داده چکاوک با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و زیرساخت کاملا استاندارد در قلب استان البرز می کوشد پیوسته آسودگی خیال را برای سازمان شما به ارمغان بیاورد

امنیت داده ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. .

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

متخصصان چکاوک,در سفری امن و بی دغدغه همراه و راهنمای شما خواهند بود.

server room

مشتریان عزیز

منابع سریع تجارت داخلی و شفاف در حالی که منابع تجارت الکترونیکی در جریان است ، به سرعت تبدیل می شوند. در یک فضای داخلی قانع کننده ایجاد کنید.